Ankieta: ŁadowarkaP na moderatora?
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
75.00%
15 75.00%
Nie.
25.00%
5 25.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŁadowarkaP na moda.
#21
Jestem na tak
Ładowarka to spoko gościu jest i napewno obniży podatki ,a najlepsze jest to ,że będzie walczył z mafią cyferkową.
#22
To prawda!
Personal Best: 244.5 m - Vikersund 18.08.2019



,,Trzeba sto razy przegrać, aby raz wygrać" ~ Kamil Stoch

#23
Jestem na nie. Jeśli ma być walka z moderatorami, to niech nie będzie jej wcale.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#24
nie będzie walki jak cyfer dostanie degrada lub bana, to na jedno wychodzi.
#25
(08-31-2019, 21:11)ŁadowarkaP napisał(a): nie będzie walki jak cyfer dostanie degrada lub bana, to na jedno wychodzi.

Ale ty tylko po to to robisz. Głupota.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#26
nie tylko po to, a cyfer i tak ma prawie 100%, więc powiedzmy że dostałbym moda to on już byłby z banem...
#27
(06-22-2019, 20:33)ŁadowarkaP napisał(a): (...) Często jestem online, wiem co się dzieje, często jestem do dyspozycji. Wm, że jest teraz aż 4 modów, więc Anders może rozpatrzyć to podanie za jakiś czas, ale czuję w kościach, że niedługo ktoś zostanie zdegradowany XD. Jestem w miarę ogarnięty, lubię tą robotę (reeee) i myślę, że gdyby to podanie zostało zaakceptowanenie zawiódłbym wam. (WTF)

"niedługo ktoś zostanie zdegradowany" - siejąc mowę nienawiści, nie powinieneś dostać moderatora, na miejscu Onysza bym odrzucił z miejsca po takich słowach xD

(przy okazji - pogrubione rzeczy to albo błędy, albo jakieś wytknięcia, które dziać się nie powinny)

PS. tę robotę* - tak przy okazji Wink No i przy piśmie tego typu nie powinno się używać skrótów.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#28
no to tak:

1.literówka xd

2.Spoko, ale nie jesteś Onyszem (XD?), ale przecie każdy ma prawo być na nie

3.dzienks


ale zaraz i tak się przyczepisz o "dzienks" i przecie, po co ja to pisałem... xD
#29
(08-31-2019, 21:27)ŁadowarkaP napisał(a): no to tak:

1.literówka xd

2.Spoko, ale nie jesteś Onyszem (XD?), ale przecie każdy ma prawo być na nie

3.dzienks


ale zaraz i tak się przyczepisz o "dzienks" i przecie, po co ja to pisałem... xD

W normalnej wiadomości już nie ma problemu, ale jeśli jest to podanie, to wypadałoby przynajmniej zachować w jakimś stopniu słownictwo "zwykłe", a nie skrótowe...

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#30
(08-31-2019, 21:23)zibidob napisał(a):
(06-22-2019, 20:33)ŁadowarkaP napisał(a): (...) Często jestem online, wiem co się dzieje, często jestem do dyspozycji. Wm, że jest teraz aż 4 modów, więc Anders może rozpatrzyć to podanie za jakiś czas, ale czuję w kościach, że niedługo ktoś zostanie zdegradowany XD. Jestem w miarę ogarnięty, lubię tą robotę (reeee) i myślę, że gdyby to podanie zostało zaakceptowanenie zawiódłbym wam. (WTF)

"niedługo ktoś zostanie zdegradowany" - siejąc mowę nienawiści, nie powinieneś dostać moderatora, na miejscu Onysza bym odrzucił z miejsca po takich słowach xD

(przy okazji - pogrubione rzeczy to albo błędy, albo jakieś wytknięcia, które dziać się nie powinny)

PS. tę robotę* - tak przy okazji Wink No i przy piśmie tego typu nie powinno się używać skrótów.
1. gdzie w wypowiedzi "niedługo ktoś zostanie zdegradowany" była mowa nienawiści?
2. za gramatyczny nazizm powinni wysyłać do psychiatryka
3. bez przesady z tymi ą ę czy innymi tą tę, to jest nie jest podanie na ważne stanowisko mega multi korporacji, ani tym bardziej konkurs ortograficzny
4. mod też człowiek, błędy ortograficzne mogą się zdarzać, ważne by dobrze wykonywał swoją robotę
#ThankYouOnysz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości