Ankieta: ŁadowarkaP na moderatora?
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
75.00%
15 75.00%
Nie.
25.00%
5 25.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŁadowarkaP na moda.
#1
Thumbs Up 
GG: 67647579
Doświadczenie: Admin na małej (40 osobowej) lidze skoków, próbny mod na sjh.
Uzasadnienie: cześć, ogółem mógłbym coś tam ogarniać na konkursach, robić wyniki itp, jak ostatnio wrzucali kg w środe to szczerze się załamałem. Nie dawałbym % za jakieś pierdoły typu jedno przekleństwo na shoutboxie, robotą moda nie jest doprowadzanie ludzi do banów żeby coraz więcej ludzi odchodziło z ligi, jakieś jedno ostrzeżenie i tyle. Często jestem online, wiem co sie dzieje, często jestem do dyspozycji. Wiem że jest teraz aż 4 modów, więc Anders może rozpatrzyć to podanie za jakiś czas, ale czuje w kościach że niedługo ktoś zostanie zdegradowany XD. Jestem w miare ogarnięty, lubie tą robotę i myślę że gdyby to podanie zostało zaakceptowane nie zawiódłbym was.
#2
Nie no, mimo tego że doświadczenie jest "niskie", a uzasadnienie trochę dziwne, to i tak warto dać szansę. Na tak! Jakiś mądry człowiek na to stanowisko!
#3
Bany da wszystkim, na nie.
L E G E N D A






#4
popieram bardzo ogarnięta osoba
#5
Podobnie jak w przypadku dembele na tak!
#6
Na tak!
#7
W dodatku użytkownik ma blisko osiągnięcia 100 procent, więc tym bardziej na nie.
L E G E N D A






#8
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#9
Mi się wydaje, że wy składacie te podania tylko po to, aby nie być gorszym od 229-652. No ludzie drodzy
#10
xD na nie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości