Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GetVacced na moderatora
#1
1. GG - 60745763
2. Administrator na dwóch skokowych forach, wcześniej moderator tu, oraz hoster.
3. Zależy mi na modzie tutaj. Dopóki wcześniej go miałem, pracowałem sumiennie, i wypełniałem swoje obowiązki. Teraz widzę, że nadszedł trudny okres dla tego forum. Frekwencja jest mniejsza. Zająłbym się naprawą tego, bo jednak im więcej osób tym lepiej. Do tego chcę również wspomóc Donalda Trumpa, który od jakiegoś czasu na konkursach robi praktycznie wszystko sam. Rozumiem, że np Dembele wstawia wyniki, ale napewno Donaldowi ciężko jest i zapisywać i mierzyć.
#2
Tak, no Donald robi wszystko sam.
Uważam że Dembele stara się jak może i wykonuje prawidłowo swoje obowiązki. Na konkursie mierzy odległosci, i wiadomo że dopiero nabiera doswiadczenia.
A w tym co napisałes u góry to prawdy nie ma ani trochę.
Personal Best : 239,5m (7.03.2021) Vikersund HS-240
Liczba występów/podium w PŚ : 142/25
Confused


#3
W czym nie ma prawdy? Konkretniej? PS. Nie neguje Dembele bo wstawia wyniki itp, stara się no i robi co może, ale to nadal jednak dwie osoby.
#4
Nie mówię że masz nie być moderatorem czy cos, bo przyda się taki jak ty, ale piszesz że Dembele praktycznie nic Trumpowi nie pomaga, z czym się nie zgodzę
Personal Best : 239,5m (7.03.2021) Vikersund HS-240
Liczba występów/podium w PŚ : 142/25
Confused


#5
@Matixoo masz racje, źle ująłem. Nie miałem na myśli, że Dembele nic nie pomaga bo jest bardzo pracowity, wstawia wyniki i widać ze się stara, ale jednak brakuje troche mu doświadczenia np w mierzeniu i głównie to chciałem przekazać, pozdro.
#6
no mozesz sie przydac jestem na tak Smile
Czyżby powrót?
#7
na nie, gnoiles andersa a teraz co? XDDDDDDDDDDD
#8
Jestem na tak ;D
#9
według mnie, getvacced zasługuje na moda
REKORD ŻYCIOWY: 248,5m (VIKERSUND HS240) (11.09.2022r.)


ROZPOCZĄŁ KARIERĘ: 1.01.2016r.
SKOŃCZYŁ KARIERĘ: ??.??.????r.

#10
Chce obronić swoją pozycję w szykach snh więc getvacced adijos muchachos będę pomagał i się wykażę w tym


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości