Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dembele Mod
#1
1.GG 62636625
2.Mam średnie doświadczenie , byłem moderatorem na Ski hax , ale obecnie jestem Pomocnikiem na forum CentrumHaxballa
3.Chciałbym dostać tą range,ponieważ chce wspomóż forum tak jak umie.Mam duże chęci do pracy. Mam w sobie duży potencjał na dobre pomysły.
#2
Odświeżam
#3
Dobry mudżyn
[Obrazek: vfxQil1.png]
#4
"Byłem byłym moderatorem forum Ski-Hax"

Dlatego jestem na nie.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#5
Odświeżam
#6
Po co tyle odświeżeń, mordini? Big Grin

Ja swoją opinię wyraziłem, i jej nie zmienię. Kolejna osoba "z odzysku" nie powinna zostać modem.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#7
zibi, każdy tam grał, wielu osobom zdarzyło się być bliżej lub dalej tamtejszej administracji (np. ja jako mapper)
Co do podania - jestem na nie ze względu na to, że okłamywałeś mnie raz za razem.
#8
(06-05-2017, 18:24)zibidob napisał(a): Kolejna osoba "z odzysku" nie powinna zostać modem.

Stary ty też tam grałeś Intelligent'cie Big Grin
[Obrazek: vfxQil1.png]
#9
Hehe... @Friz, miałem napisać dokładnie to samo.

No cóż Panie @zibidob, kolejny raz poważnie się błaźnimy...
#10
Jedyny i prawdziwy kandydat na moda! Dembele jest jak Korwin, za każdym razem na każdym forum się stara o moderatora i pomimo że nikt go mu nie da XDD to nadal dzielnie walczy i się nie podaje tak jak pan JKM w sejmie. Tyle że Dembele aż tak wysokich szansa jak 4.76% nie ma. Big Grin
Poza tym skoro poradził sobie jako mod na s**hax to tym bardziej ogarnie tutejsze forum.(ironia)
#DembeleMod #NoToRasizm #WykopmyRasizmZeSkoczni
[Obrazek: VpUYqBr.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości