Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GetVacced na hostera
#11
Jestem na tak
#12
Jestem na nie.
1. Hosterów jest za dużo - o ironio - aż 5 (ja, cieslok, kamilus, a także BOKS i Raver - oni także mają uprawnienia hosterskie). Nie potrzeba szóstego.
2. Wiem, że celem twojej skargi jest "wykurzenie" mnie z hosterstwa (for some reason).
3. Patrząc się na mój speedtest i porównując go do twojego, mogłyby być większe kłopoty z pingiem (choć nie za małe).
4. "Hostowałem pare konkursów na innym forum, tutaj też np. kombinacja i nie słyszałem aby były duże problemy" - ponieważ było mało osób, a to jakieś znaczenie ma.
5. No i podanie nie jest zgodne ze wzorem.

Wiem, czepiam się, ale taki mam charakter Wink A w dodatku nie widzę sensu na kolejnego hosta. Co za dużo, to niezdrowo. :>

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#13
Zibi ale ty sie wszystkiego czepiasz, mapperem nie jesteś a mojego podania się czepiałeś jak rzep psiego ogona, zresztą wszystko tam było co powinno być. Ja mam ping u Geta dobry i jestem jak najbardziej za, kamilus nie hostuje od dawna

Zibi ale ty sie wszystkiego czepiasz, mapperem nie jesteś a mojego podania się czepiałeś jak rzep psiego ogona, zresztą wszystko tam było co powinno być. Ja mam ping u Geta dobry i jestem jak najbardziej za, a kamilus nie hostuje od dawna
#14
Wyspy popieram.
#15
Dokładnie, w podaniu u Ravera napisałeś że po zdobyciu moda zaczął się wywyższać, natomiast ja powiem; to ty zacząłeś się wywyższać odkąd dostałeś hostera.
#16
(02-20-2017, 14:37)zibidob napisał(a): Jestem na nie.
3. Patrząc się na mój speedtest i porównując go do twojego, mogłyby być większe kłopoty z pingiem (choć nie za małe).
4. "Hostowałem pare konkursów na innym forum, tutaj też np. kombinacja i nie słyszałem aby były duże problemy" - ponieważ było mało osób, a to jakieś znaczenie ma.
Wiem, czepiam się, ale taki mam charakter Wink A w dodatku nie widzę sensu na kolejnego hosta. Co za dużo, to niezdrowo. :>

Ad. 3
Niestety twój speedtest widocznie ma się nijak do pingu, bo zazwyczaj na Twoich pokojach jest ping w przedziale od 200 do 300, a i potrafi podskoczyć.
Ad. 4
Był bardzo dobry ping z wyjątkiem osób, które mają internet z Biedronki.
[Obrazek: vfxQil1.png]
#17
A no i przepraszam bardzo, co ci nie pasuje w wzorze? ewidentnie jest
"1. GG/inne opcje komunikacyjne kandydata.
2. Doświadczenie.
3. Uzasadnienie, motywacja do podjęcia działania"
Wszystko jest Smile
#18
Nie zwracajcie uwagi na zibiego, on nie wybiera kto zostaje hosterem a kto nie Smile
#19
Ja tylko wyrażam swoje zdanie, nie mogę?

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#20
(02-20-2017, 20:01)zibidob napisał(a): Ja tylko wyrażam swoje zdanie, nie mogę?

Nie, przecież wiesz, że tutaj rządzi dyktator-benzyniarz Confused
#ThankYouOnysz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości