Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alechandro Rotateski na Redaktora
#1
SIEMANO WSZYSTKIM!
Czy mogę zostać tutaj redaktorem? Mam pewne doświadczenie w tej dziedzinie.

Przykładowy opis wydarzeń:

Siemano, tutaj Alechandro, a to skocznia w Insbrucku, na której odbył się ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni.
Tuż przed rozstrzygającym jak się okazało w tej edycji TCS konkursie mieliśmy ciekawą sytuację w klasyfikacji generalnej cyklu.
Ta prezentowała się następująco: Prowadził po 3 konkursach Daniel Andre-Tande a z rywalizacji po zajęciu 18 miejsca w 1 seriowym konkursie Kraft odpadł z walki o zwycięstwo w TCS, tym bardziej, że Kamil Stoch mimo upadku w serii treningowej zajął dobrą 4 lokatę. W klasyfikacji turnieju tande prowadził o okolo metr nad Polskim orłem z Zęba.
Ostatecznie Austriacka część TCS była dla Polaków świetna. Zawody w Insbrucku przyniosły nam zwycięstwo i 2 miejsce Stocha i Żyły a Kot był 4.
Kamil zanotował również pierwsze zwycięstwo w tej edycji turnieju, a żyła najlepszą lokatę w PŚ 2016/17 czyli 3.

Chyba starczy
proszę oceniać
Odpowiedz
#2
1. "Siemano"? Przepraszam, ale ty chyba sobie z nas żartujesz.
2. "po zajęciu 18 miejsca w 1 seriowym konkursie" - jednoseryjnym, jak już. I gdzież są przecinki...
3. "W klasyfikacji turnieju tande prowadził o okolo metr nad Polskim orłem z Zęba." - na to spuszczę zasłonę milczenia. Nie wiem co napisać.
4. "Kamil zanotował również pierwsze zwycięstwo w tej edycji turnieju, a żyła najlepszą lokatę w PŚ 2016/17 czyli 3." - raz - interpunkcja, dwa - nazwy własne piszemy wielką literą.

Jeśli mamy przyjąć jakiegoś redaktora, to trzeba się nieźle przyłożyć, a nie pisać, co popadnie, bez ładu ani składu.
Interpunkcja żałosna, nie wspominając o niewstawianiu wielkich liter w nazwach własnych...

Nie, nie, i jeszcze raz NIE.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
Odpowiedz
#3
Ostatnio zauważyłem zibidobie jakby się Pan wywyższał.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
Odpowiedz
#4
(01-12-2017, 14:27)zibidob napisał(a): 1. "Siemano"? Przepraszam, ale ty chyba sobie z nas żartujesz.
2. "po zajęciu 18 miejsca w 1 seriowym konkursie" - jednoseryjnym, jak już. I gdzież są przecinki...
3. "W klasyfikacji turnieju tande prowadził o okolo metr nad Polskim orłem z Zęba." - na to spuszczę zasłonę milczenia. Nie wiem co napisać.
4. "Kamil zanotował również pierwsze zwycięstwo w tej edycji turnieju, a żyła najlepszą lokatę w PŚ 2016/17 czyli 3." - raz - interpunkcja, dwa - nazwy własne piszemy wielką literą.

Jeśli mamy przyjąć jakiegoś redaktora, to trzeba się nieźle przyłożyć, a nie pisać, co popadnie, bez ładu ani składu.
Interpunkcja żałosna, nie wspominając o niewstawianiu wielkich liter w nazwach własnych...

Nie, nie, i jeszcze raz NIE.

Nie żeby coś, ale Pan wcale nie jest lepszy  Smile
#ThankYouOnysz
Odpowiedz
#5
(01-12-2017, 18:55)ATG napisał(a):
(01-12-2017, 14:27)zibidob napisał(a): 1. "Siemano"? Przepraszam, ale ty chyba sobie z nas żartujesz.
2. "po zajęciu 18 miejsca w 1 seriowym konkursie" - jednoseryjnym, jak już. I gdzież są przecinki...
3. "W klasyfikacji turnieju tande prowadził o okolo metr nad Polskim orłem z Zęba." - na to spuszczę zasłonę milczenia. Nie wiem co napisać.
4. "Kamil zanotował również pierwsze zwycięstwo w tej edycji turnieju, a żyła najlepszą lokatę w PŚ 2016/17 czyli 3." - raz - interpunkcja, dwa - nazwy własne piszemy wielką literą.

Jeśli mamy przyjąć jakiegoś redaktora, to trzeba się nieźle przyłożyć, a nie pisać, co popadnie, bez ładu ani składu.
Interpunkcja żałosna, nie wspominając o niewstawianiu wielkich liter w nazwach własnych...

Nie, nie, i jeszcze raz NIE.

Nie żeby coś, ale Pan wcale nie jest lepszy  Smile

Przynajmniej intepunkcja u mnie i wielkie litery "funkcjonują" poprawnie Wink

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
Odpowiedz
#6
Nie od razu Rzym zbudowano Big Grin
[Obrazek: vfxQil1.png]
Odpowiedz
#7
(01-12-2017, 22:14)Friz napisał(a): Nie od razu Rzym zbudowano Big Grin

Posadę redaktora nsowi też nie (z całym szacunkiem do "@Alechandro rotateski")...

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
Odpowiedz
#8
Alejandro zawsze możesz jakieś ciekawe wywody napisać w dziale "Dyskusje", aby użytkownicy mogli zweryfikować Twoje umiejętności Wink
[Obrazek: vfxQil1.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości