Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zibidob - podanie na moderatora
#51
Nadal nie odpowiedziałeś - dlaczego chcesz moda skoro wyzywasz za plecami forum?
#52
Nikt Cię nie chce zgnoić, ja tobą nie chcę pomiatać. Tylko po prostu przekraczasz granice zachowania, myślisz, że możesz sobie na wszystko pozwolić, no!
#53
Cytując rudzielca "spłakaniec" XDD
[Obrazek: vfxQil1.png]
#54
(06-10-2017, 16:18)zibidob napisał(a): No cóż. Może kiedyś się przekonacie, jak wielki błąd zrobiliście... Ale na ten moment - trudno mi coś powiedzieć. Jak widać, władza ludu też jest tutaj zaniechana (patrz: kandydatura Wysp), no ale widać, że po prostu mnie nie lubicie i chcecie mnie zgnoić, żebym uciekł stąd, aż się kurzy. Ech, jak się ten świat zmienił na złe...
Pomyśl zanim coś napiszesz.  Jakbyśmy chcieli to już byś dawno nie miał dostępu do forum  za swoje zachowanie  (liczne posty które widziałem co piszesz o zarządzie - przed wszystkim o administratorach , jednak jak widzisz nie wyleciałeś z forum,bo skoki mają jednoczyć a nie dzielić . A co do podania to czytaj uważnie to co się pisze i odpowiadaj na nie , oraz szanuj administracje a nie obgaduj za plecami , jak się coś nie podoba w forum to masz kilka opcji:
a) pogadać o tym na gg z administracją ,
b)  zachować to dla siebie   nie rozpowiadać do dokoła  , 
c) opuścić forum, 
d) korzystać z forum bez kłótni z innymi uczestnikami ,
e) ogarnąć się i przyznać się do swojego błędu i unikać ich w przyszłości .
Ps. Nie myśl ze ktoś jest ci wrogiem bo z góry jest się skazanym na porażkę. Jak coś pominąłem to niech ktoś dopisze pod spodem .
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

#55
A, jeszcze coś. Pamiętasz może zibi swoją skargę na Connora i na mnie? Wg. ciebie "uwazaj bo ci cukier skoczy" lub "bezbek z zibiego" to ostre wyzwiska. Wybanowałbyś całe forum nawet za najmniejszą rzecz, która w ciebie uderza.
#56
Zapomniałem a nie chce edytować postu , ale jakbyś miał odrobinę taktu/honoru to po tych wyczynach to byś usunął/zrezygnował z podania . Tak więc zastanów się nad swoim postępowaniem .
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

#57
przecież to je*any prowokator
[Obrazek: vfxQil1.png]
#58
(06-10-2017, 18:56)Friz napisał(a): przecież to je*any prowokator

Prędzej Damiao niż ja xd

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#59
ćabej abodibiz
#60
(06-11-2017, 10:34)Dembele napisał(a): ćabej abodibiz

Ta, od tyłu też czytać umiem Smile 

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości