Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zibidob - podanie na moderatora
#41
(06-09-2017, 19:24)GetVacced napisał(a): Luki

1. Intelektualnie wykazuje zdecydowanie wyższy poziom od ciebie
2. Nie wyzywa ligi za plecami
3. Nie jest mściwy
4. Potrafi powiedzieć coś śmiesznego, w przeciwieństwie do ciebie
5. Jest tu szanowany, nie to co ty

Ale nie złożył podania Smile A ja chciałem tych co złożyli podanie.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#42
Uwierz mi, lepiej nie brać żadnego moderatora niż ciebie nim obdarzyć Smile
#43
(06-09-2017, 20:56)Primož Peterka napisał(a): Uwierz mi, lepiej nie brać żadnego moderatora niż ciebie nim obdarzyć Smile

I ty, Brutusie, przeciwko mnie? Angry 

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#44
Oceniam obiektywnie, po prostu na moderatora na tzw. benzyniarskim forum się nie nadajesz.
#45
(06-09-2017, 22:32)Primož Peterka napisał(a): Oceniam obiektywnie, po prostu na moderatora na tzw. benzyniarskim forum się nie nadajesz.

No dobrze, każdy swoje zdanie ma, zmuszać nie będę. Ale nie chciałbym, by taki Janusz Luki mógł mną "pomiatać", no sorry.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#46
Zibi, po prostu najpierw obrażasz to forum i jego administratora, a teraz moda chcesz? Bez komentarza
#47
(06-10-2017, 09:57)Wyspy Salomona napisał(a): Zibi, po prostu najpierw obrażasz to forum i jego administratora, a teraz moda chcesz? Bez komentarza

To nie komentuj Smile

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#48
Moim zdaniem ktoś powinien złożyć podanie o zbanowanie Zibidoba Big Grin
[Obrazek: vfxQil1.png]
#49
(06-09-2017, 19:03)zibidob napisał(a):
(06-09-2017, 15:27)Friz napisał(a): Dembele
1) jest czarny;
2) wygrał tyle samo konkursów, co ty;
3) ma doświadczenie XDD;
4) ma dwie gwiazdki pod nickiem, a ty jedną;
5) nie ujawnia prywatnych rozmów na GG.

ad.1
A moim ulubionym kolorem jest czarny :D 

ad.2
Czy ilość zwycięstw = większa szansa na moderatorstwo? Wątpię.

ad.3
To nie gra głównej roli. Przykład Ravera. Doświadczenia nie miał, a moda dostał szybciej niż Trump czy Wyspy. Zwłaszcza że takie "doświadczenie", na komercyjnej stronie, która jest za przeproszeniem, piątym kołem u wozu, to żadne doświadczenie.

ad.4
A co to ma do rzeczy? Ile ma Trump gwiazdek, a dostał moda? W ogóle kto je przydziela, i na jakiej zasadzie? Nie wiem.

ad.5
A przepraszam, kto zaczął? Bo na pewno nie ja. Wedle zasady "Oko za oko, ząb za ząb", musiałem też tym zaripostować, bo niby czym?


Zwłaszcza, że nie do ciebie się zwróciłem, a do użytkownika @koza. Ale dla mnie niewystarczające są te argumenty i dowody. Jakiś inny kandydat?

jak jest "piątym kołem u wozu" to po co składasz podanie , jak obgadujesz za plecami forum .
Jak widzisz nikt nie popiera twojej kandydatury przez twoje zachowanie i liczny sabotaż konkursów które hostowałeś ( w tym czasie wielokrotnie widziałem ciebie obecnego na forum ) .Ponadto obraz Andersa Jacobsena które wyszły na jaw w tym podaniu .
Ps. Nie próbuj się wypierać sabotażu , bo każdy to może potwierdzić , nie mówiąc o czasie odwiedzania forum i ss które to potwierdzą . 
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

#50
(06-10-2017, 16:03)BOKS napisał(a):
(06-09-2017, 19:03)zibidob napisał(a):
(06-09-2017, 15:27)Friz napisał(a): Dembele
1) jest czarny;
2) wygrał tyle samo konkursów, co ty;
3) ma doświadczenie XDD;
4) ma dwie gwiazdki pod nickiem, a ty jedną;
5) nie ujawnia prywatnych rozmów na GG.

ad.1
A moim ulubionym kolorem jest czarny Big Grin 

ad.2
Czy ilość zwycięstw = większa szansa na moderatorstwo? Wątpię.

ad.3
To nie gra głównej roli. Przykład Ravera. Doświadczenia nie miał, a moda dostał szybciej niż Trump czy Wyspy. Zwłaszcza że takie "doświadczenie", na komercyjnej stronie, która jest za przeproszeniem, piątym kołem u wozu, to żadne doświadczenie.

ad.4
A co to ma do rzeczy? Ile ma Trump gwiazdek, a dostał moda? W ogóle kto je przydziela, i na jakiej zasadzie? Nie wiem.

ad.5
A przepraszam, kto zaczął? Bo na pewno nie ja. Wedle zasady "Oko za oko, ząb za ząb", musiałem też tym zaripostować, bo niby czym?


Zwłaszcza, że nie do ciebie się zwróciłem, a do użytkownika @koza. Ale dla mnie niewystarczające są te argumenty i dowody. Jakiś inny kandydat?

jak jest "piątym kołem u wozu" to po co składasz podanie , jak obgadujesz za plecami forum .
Jak widzisz nikt nie popiera twojej kandydatury przez twoje zachowanie i liczny sabotaż konkursów które hostowałeś ( w tym czasie wielokrotnie widziałem ciebie obecnego na forum ) .Ponadto obraz Andersa Jacobsena które wyszły na jaw w tym podaniu .
Ps. Nie próbuj się wypierać sabotażu , bo każdy to może potwierdzić , nie mówiąc o czasie odwiedzania forum i ss które to potwierdzą . 


No cóż. Może kiedyś się przekonacie, jak wielki błąd zrobiliście... Ale na ten moment - trudno mi coś powiedzieć. Jak widać, władza ludu też jest tutaj zaniechana (patrz: kandydatura Wysp), no ale widać, że po prostu mnie nie lubicie i chcecie mnie zgnoić, żebym uciekł stąd, aż się kurzy. Ech, jak się ten świat zmienił na złe...

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości