Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zibidob - podanie na redaktora
#1
Witam. Pomyślałem sobie, że gdy Lacrox został permamentnie zbanowany i nikt nie pisze SNH News, a wojtekschiller3 ma dużo obowiązków na głowie i nikt nawet palcem nie ruszy, by napisać jakiś artykuł (oczywiście nie urażając innych), to mógłbym spróbować swoich sił jako redaktor.
GG/inne opcje komunikacyjne kandydata: Mam GG (57295598).
Doświadczenie: nie mam wprawdzie niezbyt wielkiego doświadczenia, lecz nie można powiedzieć, że zerowe. Pisałem kiedyś bloga na dsj24.pl (strona już nie istnieje) i nawet fajnie mi to szło. Oczywiście, byli ode mnie lepsi, choć nie byłem najgorszy. Ostatecznie napisałem tylko siedem takich artykułów na blogu, lecz zacząłem bardzo późno i zanim się rozkręciłem, strona upadła, bo nie miała już środków na koncie.
Uzasadnienie, motywacja do podjęcia działania: pomoc SNH, reaktywacja SNH News oraz to, że coraz częściej na tej stronie poszukiwany jest dobry redaktor. Nie chcę się chwalić, lecz myślę, że temu podołam. Myślę, że mogę być redaktorem choć na okres próbny. Jestem tu od roku, więc mogliście mnie już poznać bliżej. Poproszę teraz o napisanie, czy mam szansę na to miano, czy nie.
Z poważaniem,
zibidob.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#2
Prosimy o artykuł próbny, temat: LGP 2016 - Courchevel oraz Einsiedeln.
#3
W porządku Confused

Postaram się zrobić owy artykuł w tym tygodniu.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#4
Podanie zaakceptowane.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości