Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Redaktora
#1
Witam , chciałbym zgłosić się na Redaktora , żeby ożywić media na tym forum , GG Raczej większość ma , ale jak ktoś nie ma to proszę:52826121 , hmm...co by jeszcze napisać... Więc doświadczenie mam spore , byłem redaktorem na byłym forum Real Handballa(RH.XAA.**) chwilę także na forum wyścigowym - HaxRace , jednak wtedy nie miałem czasu i zrezygnowałem , mógłbym dać 1 gazetkę ,aha jednak nie dam bo admin usunął stronę w sensie wątki , wiec hmm... Myślę że bym się nadał , ogarniam html , kolorki itd. a że nikt nie robi gazetek to może bym coś tam popisał Wink
villareal - Skoczek,wyścigowiec,realHandbalowiec!
Odpowiedz
#2
Szczerze powiedziawszy to nie widzę cię w tej roli. Popatrz sobie na interpunkcję, gdzie stawiasz przecinki. Odniosłem również wrażenie, że to podanie napisałeś na przysłowiowe odwal się. "hmm...co by jeszcze napisać..." jest tego wystarczającym przykładem. "(...) mógłbym dać 1 gazetkę ,aha jednak nie dam bo admin usunął stronę w sensie wątki , wiec hmm... Myślę że bym się nadał , ogarniam html , kolorki itd. a że nikt nie robi gazetek to może bym coś tam popisał" - zostawię to bez komentarza.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
Odpowiedz
#3
zibi, wydaje mi się że przesadzasz.
To nie jest konkurs poprawnej pisowni tylko forum o kulkach Big Grin
Ja bym każdemu na probe dawał mozliwość napisania jednego popisowego artykułu i po tym decydował czy się nadaje.
Odpowiedz
#4
Zibidobie myślę że jesteś niekulturalny pod względem stylu pisania oraz wytykasz za dużo błędów,nie podoba mi się twoja postawa.Mam nadzieje że obiecujesz poprawę
Odpowiedz
#5
Nie wiedziałem co napisać w podaniu , dałbym przykładową pracę ale jak pisałem forum RH nie ma , a na haxrace nie ma wątków , nawet mogę dać ci link na GG i sam zobaczysz , a w sprawie interpunkcji to wiem że często stawiam przecinki , ale mam niezły pomysł na gazetkę.
villareal - Skoczek,wyścigowiec,realHandbalowiec!
Odpowiedz
#6
Niewątpliwie przydałaby się ,,świeża krew'' z ambicjami. Osoba, która robiłaby to z pasją, a nie z obowiązku. Jednakże prosilibyśmy o wstępny, próbny artykuł, np. na temat ,,Pucharu Świata w lotach narciarskich 2016 - podsumowanie''.
Odpowiedz
#7
Artykuł pojawi się w Poniedziałek / Wtorek tylko wezmę od większosci użytkowników wypowiedzi , będzie to troszkę inaczej wyglądało.
villareal - Skoczek,wyścigowiec,realHandbalowiec!
Odpowiedz
#8
Jednakaże, popraw znaki interpunkcyjne, bo to u Ciebie kuleje.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości