Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matikkkii redaktorem?!
#1
No cóż, wygrałem jeden z konkursów i tak się zastanawiałem: Co tu robić?. Wtedy właśnie wpadłem na ten pomysł: Zostać redaktorem! Ale dlaczego akurat nim? Nie wiem czy jest jakaś osoba z tym tytułem, a na forum leżą opisy różnych konkursów itd. I oto jestem, z niemałym 5-letnim doświadczeniem. Prowadziłem wiele blogów z tego 1 o DSJ, czyli posiadam doświadczenie również w komentowaniu zmagań skoczków narciarskich. Mam sporo wolnego czasu, no cóż w końcu wakacje. A więc oto moje podanie na redaktora
#2
Mogłeś opisać siebie np.ile masz lat,czym się interesujesz i mogłeś bardziej to opisać.Ale polecam.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
#3
Jak najbardziej polecam. Może się przydać Smile
[Obrazek: 28970_Sygnatura.png]
#4
Polecam jak najbardziej
#5
Rozumiem Pana chęci i możliwość większego zaangażowania dla forum, dlatego też administracja rozpatrzyła ten wniosek. Jednakże na początek przyda się okres próbny, podczas którego byłby Pan redaktorem na naszej stronie na facebooku.
#6
No to jest mały problem. Nie posiadam facebooka i raczej nie mam zamiaru go tworzyć.
#7
To trudno.
#8
Chociaż w zasadzie... No cóż mogę stworzyć, ale to tylko takie na snh.
#9
Znaczy... jeżeli ma Pan jakieś osobiste ograniczenia nałożone przez siebie, to nie będę nalegał, aby tworzył Pan konto na tym portalu.
#10
Boję się że ogłupieje przez to, widzę niektóre rzeczy na tym portalu i ręce mi opadają...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości