Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie H.Y. na Hostera
#1
Witam. Zgłaszam się na hostera ponieważ niewiele osób ma takie możliwości (BOKS i sebol tylko). Ping u mnie jest dosyć dobry, jeśli trzeba mogę zarzucić screenem ze speedtestu postawić pokój testowy czy coś takiego. Pozdrawiam.
#2
Najlepiej daj wynik speedtesta. Ale jeśli chodzi tak bez speedtest, to byłbym na tak.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
#3
(03-05-2016, 21:24)sebol napisał(a): Najlepiej daj wynik speedtesta. Ale jeśli chodzi tak bez speedtest, to byłbym na tak.

To jutro mógłbym dać speedtest
#4
To trochę nie fair. Jestem tutaj zarejestrowany o wiele szybciej niż wy (jak np. H.Y. i Raver), a wy możecie sobie dostać moderatora bądź hostera. Ze względu na małe doświadczenie jestem na nie.
PS. A nawet jeśli napiszę podanie, to i tak je odrzucicie. Czy to się nazywa sprawiedliwość?

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#5
Ale Ty nie składałeś nawet podania na hostera. Doświadczenie? Przecież hoster tylko zakłada roomy daje adminy moderatorom i adminowi i ewentualnie przesuwa belkę (tak mi się wydaje), więc nie rozumiem czemu jesteś tak sceptycznie do mnie nastawiony.

A sprawiedliwie nie oznacza równo tylko tyle ile się komuś należy, staż na forum nie ma w przypadku hostera znaczenia...
#6
No widzisz? Nawet nie wiesz, że nie ma tu belek do ustawiania. Dlatego nie Big Grin

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#7
zibidob, to nie jest miejsce na takie wyżalanie się,
Nie ma znaczenia ile jesteś na forum ale tu chodzi o to jak się na nim sprawujesz.
Czy np. Użytkownik A który ciągle przeklina bądź prowokuje, powinien dostać powiedzmy moderatora, tylko dlatego że wcześniej sie zarejestrował?
Czy może starający się, starający się pomóc Użytkownik B który pojawił się na forum znacznie później?
Według Twojego myślenia zasługuje ten A.
#8
(03-06-2016, 11:52)zibidob napisał(a): No widzisz? Nawet nie wiesz, że nie ma tu belek do ustawiania. Dlatego nie Big Grin

chodziło o przesuwanie na belkę (uciekło mi) czyli ze spec do blue, ale widzę że z dzieckiem się nie da wygrać Smile
#9
(03-06-2016, 13:44)H.Y. napisał(a):
(03-06-2016, 11:52)zibidob napisał(a): No widzisz? Nawet nie wiesz, że nie ma tu belek do ustawiania. Dlatego nie Big Grin

chodziło o przesuwanie na belkę (uciekło mi) czyli ze spec do blue, ale widzę że z dzieckiem się nie da wygrać Smile

Po prostu nie wiedziałem co masz na myśli. Sorki, nie zrozumiałem cię. Wink



A co do wypowiedzi Primoza, chodziło mi tu o doświadczenie. Ktoś, kto zarejestrował się np. tydzień przed podaniem, na nie nie zasługuje. Oczywiście, zachowanie też powinno być brane pod uwagę, i jest. Ale doświadczenie - nie jest. Zakład Primek, że jak ja napiszę podanie, to je odrzucicie?  Shy

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#10
Zibi, tu nie chodzi o to czy odrzucimy Twoje podanie czy przyjmiemy.
Raver wywarł na nas pozytywne wrażenie i dajemy mu szansę wykazania się, jeśli będzie spełniał nasze wymagania zarządu to zostanie.
Już prawie 2 miesiące minęły od napisania przez niego podania, i mamy już pewną ocenę o nim.

A Twoje podanie odrzucone będzie z powodu zachowania nie za bardzo przystającego na starającego się o tą posadę (jeżeli o moderatorze rozmawiamy).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości