Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sebol Redaktorem
#1
Witam. Z powodu tego, że chciałbym pomóc w pracy forum w dniu dzisiejszym zgłaszam się na posadę Redaktor. Moja ortografia oraz gramatyka - bardzo dobra. O sobie już pisałem, nie będę dziś się rozpisywał, ale z powodu tego, że nie mogę pomóc na posadzie moderatora, to proszę, aby administracja rozpatrzyła ten wątek. Mam wielkie chęci i różne pomysły na jakieś serie, np. Gwiazdy SNH i będę wybierał niektóre osoby z SNH, z którymi zrobię wywiad. Mam też pomysł na to, aby pisać artykuły pt. ,,Historia legend" w czym będę pisał historię różnych dobrych zawodników z tego forum. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
Odpowiedz
#2
Ja bym przyjął. Bo czemu nie? Chce ci się, myślisz że dasz radę , to do dzieła. Możesz nawet teraz coś napisać Smile
Odpowiedz
#3
Ha! Legend, ciekawe kogo masz namyśli?
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
Odpowiedz
#4
Dlaczego tak agresywnie? Są różne osoby na tym forum, które bardzo dobrze skaczą, w tym przykładzie Primoz Peterka. Skacze już dłużej, a w tym sezonie dominuje.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
Odpowiedz
#5
Witam moim zdaniem Sebol poradzisz sobie w tej roli i popieram cię , ponieważ widzę , że masz fajne dobre pomysły widzę , że chcesz pomóc oraz starasz się uatrakcyjnić to forum dlatego ja popieram go i zgadzam się na to . Sebol - Człowiek z Fajnymi, ciekawymi pomysłami oby tak dalej i mam nadzieję , że się dostaniesz Smile
Odpowiedz
#6
(02-29-2016, 20:45)sebol napisał(a): Dlaczego tak agresywnie? Są różne osoby na tym forum, które bardzo dobrze skaczą, w tym przykładzie Primoz Peterka. Skacze już dłużej, a w tym sezonie dominuje.

Nie widzę nic agresywnego w mojej wypowiedzi.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
Odpowiedz
#7
Sebol jestem za , lecz co do ostatniej wypowiedzi to bym się sprzeczał czy dominuje . W generalce nie prowadzi dzięki wiekszej ilości wygranych ,lecz przez to ,iż brał udział w większej liczbie konkursów . Podobną liczbę konkursów ma z wojtkiem i andersem , ale bądźmy obiektywni ja od początku sezonu byłem na 19 konkursach a przykładowo Primoż prawie na każdym . Ale darujmy sobie różnicę w ilości startów spójrzmy na ilość wygranych konkursów. Wtedy dojdziesz do wniosku ,że nie dominuje.
Ps zapomniałem dodać ,że rożnica pkt jest tylko 312 pkt
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

Odpowiedz
#8
Dobrze, z tym już nieważne. Zobaczymy, co będzie dalej, ponieważ mam jeszcze inne pomysły na takie artykuły.

Raver, chodzi mi o to, że piszesz pierwszy swój post i od razu masz do mnie pretensje. A mi chodzi tylko o waszą opinię. No cóż, ale to twoje zdanie.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
Odpowiedz
#9
To nie były pretensje.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
Odpowiedz
#10
Jakaś próbka? Ogólnie to byłbym na tak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości