Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks na moda
#1
Witam, chcę zostać modem. Pragnę pomóc w ogarnięciu forum , mam wiele pomysłów.Niektóre z nich przedstawiłem Andersowi na gg. Jeśli chodzi o doświadczenie to posiadam. Dokładniej mówiąc prowadziłem forum ligi power , które nie miało przyszłości bo mało drużyn grało mecze w terminie .
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

#2
Na miejscu Andersa odrzuciłbym owe podanie, mimo iż jesteś pogodnym i fajnym, kolokwialnie rzecz ujmując, użytkownikiem. Uzasadnienia jednak nie wyjawię z pewnych względów Big Grin

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#3
Jestem na Tak.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
#4
Też jestem na tak. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
#ThankYouOnysz
#5
Na pewno lepszy od Lacroxa byłby w byciu modem. Takie jest moje zdanie.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#6
Już za dużo masz tych zdań. Czas to ukrócić. Big Grin



BOKS... no ciekawe jakbyś się spisał po promilach. Chciałbym zobaczyć pijanego moderatora. :v
Dałbym Ci szansę ze względu na Twoje doświadczenie tutaj, za to że jesteś aktywny jak i aktywnie się udzielasz. Niestety nie ja tu decyduję.

EDIT:
@BOKS (ten na dole :v)
Spokojnie. Pisałem żartobliwie. Wink
No i ja nie mam lat? W tym roku pełnoletni. Teraz mi smutno, dzięki. Sad
#7
(02-03-2016, 23:47)Lacrox napisał(a): Już za dużo masz tych zdań. Czas to ukrócić. Big Grin




BOKS... no ciekawe jakbyś się spisał po promilach. Chciałbym zobaczyć pijanego moderatora. :v
Dałbym Ci szansę ze względu na Twoje doświadczenie tutaj, za to że jesteś aktywny jak i aktywnie się udzielasz. Niestety nie ja tu decyduję.

Lacrox zobacz sobie na miejsce zamieszkania BOKSa. Moskwa. Ja wiem, że niektórzy sobie żartują, ale... Big Grin No Lacrox, powiedziałeś to, czego mi się nie chciało powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#8
(02-04-2016, 11:23)zibidob napisał(a):
(02-03-2016, 23:47)Lacrox napisał(a): Już za dużo masz tych zdań. Czas to ukrócić. Big Grin





BOKS... no ciekawe jakbyś się spisał po promilach. Chciałbym zobaczyć pijanego moderatora. :v
Dałbym Ci szansę ze względu na Twoje doświadczenie tutaj, za to że jesteś aktywny jak i aktywnie się udzielasz. Niestety nie ja tu decyduję.

Lacrox zobacz sobie na miejsce zamieszkania BOKSa. Moskwa. Ja wiem, że niektórzy sobie żartują, ale... Big Grin No Lacrox, powiedziałeś to, czego mi się nie chciało powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyście mieli lata , i mieli ważną uroczystość  rodziną to byście się też  "napili" , pomijąc fakt iż rozpoczynałem ferie. Pozatym pisałem do wojtka czy musiałem hostować akurat w tym dniu . Jako Hoster nie mam dużo obowiązków to se pozwoliłem. Jednak jak bym był modem to taka sytuacja nie miała by miejsca.
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

#9
Na tak, lecz narazie moderatorów starczy. Człowiek miły, doświadczony. Zasługuje na moderatora w przyszłości.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
#10
Raver odkopuj tematy.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości