Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebol ponownie Moderator
#1
Witam. Z powodu tego, że jestem na dobrym poziomie, chciałbym się zająć na tym forum tymi sprawami, które są zapomniane (nie robione, źle robione). Oczywiście zostałem zdegradowany wcześniej z powodu tego, że mało robiłem na forum. Teraz ja chcę te forum posprzątać ze złych rzeczy robionych tu. Przeglądałem te ostatnie 2 skargi i uważam, że powinno się tu coś zmienić. Oczywiście jeśli nie dostanę tej rangi, będę dalej walczył o to, aby te skargi były unieważnione, ponieważ te problemy zostaną rozwiązane. Chcę, aby te forum było coraz lepsze. Oczywiście może i prawda, że mało robiłem pół roku temu na forum, ale starałem się poprawiać forum. Tym razem chciałbym zająć się tym forum i robić dużo więcej, niż pół roku temu.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
Odpowiedz
#2
No nie wiem co o tobie powiedzieć.Zobaczymy czy lepiej się sprawisz od wojtka.
Odpowiedz
#3
A ja czytałem, że trzech moderatorów to już za dużo. Po co czwarty. Wink
Odpowiedz
#4
Lacrox no to o o to chodzi, żeby tych moderatorów wymienić co nic nie robią za innych.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
Odpowiedz
#5
Tu nie ma dużo do roboty, to raz. Dwa to Twoje zachowanie. Dzisiaj podczas konkursu się nie popisałeś... Spam, przekleństwa, spam. Nieładnie.
Odpowiedz
#6
Potwierdzam iż Sebol'a zachowanie nie jest na poziomie osoby starającej się o posadę moderatora. Nie odznacza się niczym szczególnym. Uważam, że nie warto go teraz przyjmować.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
Odpowiedz
#7
(01-31-2016, 19:56)sebol napisał(a): Lacrox no to o o to chodzi, żeby tych moderatorów wymienić co nic nie robią za innych.

A wg mnie to mimo wszystko, Lacroxie, sebol jest na pewno lepszy w byciu modem od ciebie, a to, że przeklina i spamuje, to jego sprawa. On dostanie procenty nie wy.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
Odpowiedz
#8
Najpierw wspomnę, że nie wiem do jakich dokładnie skarg odnosił się sebol, aczkolwiek jeżeli mówił o naszej (mojej i zibidoba) to dyskutowałbym nad tym czy rzeczywiście coś z tego wyniknęło. Bo ja póki co nie widzę żadnych efektów (no może poza otworzeniem rooma na drugi konkurs wcześniej niż na ostatnią chwilę).

Ale co do właściwej kandydatury - jestem na tak. Widać że sebol chce bardzo pomóc, a myślę że jest również bardzo doświadczony na tym stanowisku. Źle się zachowuje? Lepsza taka osoba, niż nie ogar. A to co obecnie się dzieje na szczeblu modów to jakaś tragedia grecka.
#ThankYouOnysz
Odpowiedz
#9
(02-01-2016, 12:46)zibidob napisał(a): A wg mnie to mimo wszystko, Lacroxie, sebol jest na pewno lepszy w byciu modem od ciebie, a to, że przeklina i spamuje, to jego sprawa. On dostanie procenty nie wy.

Lacrox bardzo dobrze moduje,i od razu wam podaje wyniki konkursu nie tak jak np.wojtek.Nie krytykować mnie wyrażam tylko moje zdanie
Odpowiedz
#10
Hmmm... Dla mnie kompromisem byłoby to, gdyby administracja wymyśliła jeszcze jedną rangę " Pomocnik Moderatora". Robiłaby to samo co mod, tyle że nie mógłby wystawiać %. I taka ranga byłaby dla Seby w sam raz.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości