Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacrox - moderator
#1
Bez zbędnego gadania przejdźmy do sedna.
17 lat, głównie były moderator aż w końcu admin na nieistniejącym już hl.xaa.pl. Posiadałem jak i moderowałem wiele przeróżnych forum, głównie o tematyce haxballa. Jeśli chodzi o ogólne doświadczenie, to jest ono bardzo duże. Swoją przygodę ze skokami haxballowymi rozpocząłem w 2012 roku jeszcze pod nickiem "Zografski". Działałem na skokihaxball (dokładnego adresu już nie pamiętam).
Aktywność ostatnio dość duża, myślę że to się nie zmieni, a przynajmniej się o to postaram. Nie jestem w stanie powiedzieć ile godzin poświęcę SNH dziennie, ale będzie to wystarczająca ilość.
No i jak widać nie jestem wcale taki słaby jeśli chodzi o ortografię. Interpunkcję również trzymam na wysokim poziomie.
#2
Polecam! Jest doświadczony jeśli chodzi o tą funkcję i całkiem miło się z nim rozmawia. Jak dla mnie kandydat na 3 moda. Wink
#3
(01-12-2016, 16:17)wojtekschiller3 napisał(a): Polecam! Jest doświadczony jeśli chodzi o tą funkcję i całkiem miło się z nim rozmawia. Jak dla mnie kandydat na 3 moda. Wink

Chyba czwarty. Zapomniałeś chyba o Terrorymie Wink 

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#4
Terrorym nie jest modem
[Obrazek: bd52b07662ba29d68fcb9b4d8885dde8--uefa-c...poland.jpg]
#5
(01-12-2016, 22:05)Xernes napisał(a): Terrorym nie jest modem

Jak to nie? Ale kiedyś był. Za co nie jest?

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#6
(01-12-2016, 22:16)zibidob napisał(a):
(01-12-2016, 22:05)Xernes napisał(a): Terrorym nie jest modem

Jak to nie? Ale kiedyś był. Za co nie jest?

 Nie jest to temat do rozmów dlaczego nie jestem moderatorem. Jeżeli już chcesz tak bardzo wiedzieć - Nie mam czasu na to, więc musiałem zrezygnować.

Co do podania. Lac moderatorem? Nadaje się. Lacrox ma w swojej "karierze" doświadczenie w tej funkcji czego chcieć więcej.
#7
Dobrze radził sobie na innych forach i najadę się tutaj na moderatora!!!
#8
(01-13-2016, 00:01)Noriaki Kasai napisał(a): Dobrze radził sobie na innych forach i najadę się tutaj na moderatora!!!

Najadę? Chodziło ci chyba nadaje, ale I know what you mean Big Grin 

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#9
Czyżby tak brakło jednego przecinka? Tongue Nie czepiam się już, będzie właściwa osoba na właściwym miejscu.
#10
Podanie zostaje zaakceptowane. Życzymy owocnej współpracy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości