Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raver - na moderatora
#1
1.Wiek = 13.5
2.Kontakt: GG 57377499
3.Doświadczenie jako administrator/moderator: Nie miałem jeszcze okazji pełnić tej funkcji. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.
4.Dlaczego chcę zostać moderatorem na SNH: Chcę pomóc w ogarnianiu forum i poprawnym jego funkcjonowaniu. Wspomóc płynne rozgrywanie konkursów. Zachowuję się kulturalnie i potrafię dogadać z graczami. Jestem opanowany i spory staram się rozwiązywać w jak najbardziej cywilizowany sposób. Mam szacunek do każdego użytkownika tego forum jak i jak członka jego administracji. Mam trochę wolnego czasu i chcę go przeznaczyć na pomoc w rozwijaniu i utrzymywaniu kultury w tym miejscu w internecie.  Myślę, że można mnie przyjąć choćby na okres próbny. Rozumiem, że to odpowiedzialne stanowisko. Warto mi zaufać. To tyle. Edycja 03.03.2016 i odświeżenie tematu. - Myślę, że mieliście już okazje mnie bardziej poznać. Proszę teraz o wyrażenie opinii.
Pozdrawiam,
Raver.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
#2
Biorąc pod uwagę brak doświadczenia proponuje dać Moderatora na określony czas w formie Testu czy podoła . Jestem jak najbardziej na kandydatura .
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]

#3
powiem jedno raver na moderatora Wink myślę że podołał by zadaniom jakie ma moderator
#4
Myśleć to myśleć. Jest ankieta o funkcjonowaniu tymczasowych moderatorów. Według mnie na razie moderatorów nie potrzeba, ponieważ sam pytałem się Andersa co myśli na temat moderatorów. Napisał mi, że zobaczy gdy skończy się ta ankieta. Ja jestem pół na pół, ponieważ po pierwsze użytkownik ten nie ma doświadczenia, (ale rozumiem, że musisz mieć ten pierwszy raz) a po drugie moderatorów nie potrzeba. No i nie wiem jak tam z twoim zachowaniem, ale jeśli chodzi o to jak na roomach skoków się zachowywałeś, to jestem na tak. Ogólnie jeśli już by cię przyjąć to na okres próbny.

[Obrazek: tumblr_p63ykhK5kM1s0a0qao5_400.gif]
Cytat:,,Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!" 
#5
Tak,to pewne,już nawet wiem za kogo.
#6
Zachowanie okej, pisownia okej, co tu więcej się rozpisywać... Myślę, że dałbyś radę w tej roli.
#7
Dla mnie Raver wiem, że chce rolę moderatora, ale za bardzo się popisuje. To nie ten Raver sprzed podania, który nas nie uciszał bez powodu. Apel do Ravera: Raver, nie popisuj się, rola moderatora sama do ciebie przyjdzie Wink

A tak w ogóle to nie mogę się do niczego przyczepić. Zachowanie spoczko, tak samo orto i interpunkcja. Dla mnie? Bomba! Big Grin

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#8
Podanie zostało zaakceptowane.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości