Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o odsunięcie wojtka schillera z roli komentatora
#1
Tak jak w temacie chłopak ma za wysoki głos i za dużo się odzywa i ma lekką wade wymowy
#2
Czyli to Ty będziesz komentował za niego? Nie narzekaj, chłopak się stara i nieźle mu idzie. ;]
#3
(01-07-2016, 21:57)Dumny Milanista napisał(a): Czyli to Ty będziesz komentował za niego? Nie narzekaj, chłopak się stara i nieźle mu idzie. ;]

Czy to że go krytykuje oznacza że sam mam lepiej komentować?
#4
Tak, bo dobrze wiesz, że znajdzie PROFESJONALISTY do forum ROZRYWKOWEGO, więc nie ma co narzekać, a tylko dziękować mu za wkład w forum.
#5
Robin, myślę że ostatnio wytykasz Wojtkowi sporo wad.

Jest młody, więc ma wysoki głos. Też czasem mnie potrafi zdenerwować swoim gadaniem, ale się stara chociaż. A jak nie on to kto? Anders ma sam komentować?

A może jeszcze ja? Robin, kto za Wojciecha?
#6
Za wojciecha to się kogoś znajdzie,niech zostanie jak się tak buntujecie.
#7
(01-07-2016, 21:26)Robin napisał(a): Tak jak w temacie chłopak ma za wysoki głos i za dużo się odzywa i ma lekką wade wymowy

No nie wiem. Wg mnie - jeśli cię wkurza - to, owszem, nie twoja wina, ale nikt nic na to nie poradzi. Jeśli wkurza cię swoim głosem - trudno! Ale mam do cb radę. Jak usłyszysz Schillera - ścisz trochę regulator, żebyś go nie usłyszał Wink
A w ogóle to nie jego wina, że sepleni. Jednak w kwestii "wtrącania się" panu Andersowi, to masz rację. Trochę za dużo mówi Wojciech, przez co nie ma tzw. równości komentatorskiej.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości