Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WNIOSEK O POWTÓRZENIE KONKURSU OLIMPIJSKIEGO
#1
Dzień dobry! Na SNH problemy dalej nie znikają, a się poszerzają. Niestety kolejny raz muszę zrobić wniosek o odwołanie bądź powtórce zawodów. W dzisiejszym dniu była po prostu loteria, a my chcemy - zawodnicy tego forum, aby takie ważne zmagania odbywały się w równych warunkach. Przez dzisiejsze lagi na roomie poległo dużo faworytów, co wypacza realne wyniki konkursu. Uważam, że sporo osób zgodzi się z tym wnioskiem i będzie chciała powtórki zawodów w Zhangjiakou HS106. Przy okazji tego wniosku przydałby się nowy hoster, ponieważ u Fabregasa ostatnio są lagi, a też z tego powodu powstaje ten wątek.
Panie Andersie. Ostatnio robiąc wniosek powiedział pan jasno: ,,Trzeba dokładać starań, aby zawody były w miarę możliwości na równych warunkach." i prosił Pan o wyrozumiałość. Starań nie widzę. Równych warunków też nie widzę! Cierpliwość powoli tutaj się kończy. Ważne zawody, bo w końcu olimpiada, a dzieją się takie cyrki. Szkoda gadać... Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku i proszę się zastanowić nad dobrym hosterem.

Pozdrawiam,
koT
L E G E N D A






Odpowiedz
#2
"[...] jedynie tym, że po prostu tego konkursu w ogóle nie powinno dzisiaj być przy tych warunkach" ~~ Adam Małysz po konkursie igrzysk olimpijskich na skoczni normalnej w Pjongczang 2018

"[...] mamy tyle dni teraz wolnych po tej średniej skoczni i oni nie próbowali jakoś tego przełożyć żeby - zawody, które są raz na 4 lata odbyły się w sprawiedliwych warunkach" ~~ po raz drugi Adam Małysz po konkursie igrzysk olimpijskich na skoczni normalnej w Pjongczang 2018
Triumfator konkursu Pucharu Świata:
1. Engelberg (18.12.2021) Heart
still counting!
Odpowiedz
#3
Popieram Kota. Szczególnie druga seria to była katastrofa ale jeżeli hoster siedzi na innych stronach to niestety tak bywa jeżli ktoś jest hosterem powinnien nie wchodzić na inne stronki.

Ja wnoszę o rozegranie drugiej serii od nowa na sprawiedliwych warunkach.
Odpowiedz
#4
Zgadzam się, to nie jest zwykły konkurs tylko Igrzyska Olimpijskie, mamy wolne inne dni wiec mozna powtorzyc, nie mowie tego bo skoczylem slabo, skoczylem dwa dobre skoki tylko Dembele, Fine Klimas, Robek, czy sam wielki Anders Jacobsen zostali zjedzeni przez lagi! Jaka tu jest równość?! jedni trafia na dobre warunki drudzy czekaja nie skacza, dla mnie konkurs to wielki zart i powinien zostac powtorzny poniewaz konkurs olimpijski powinien byc sprawiedliwy a nie loteryjny, a przypominam ze jestesmy w haxballu i tu nie ma wiatru wiec tymbardziej.

(02-05-2023, 14:34)jarek21cr napisał(a): Popieram Kota. Szczególnie druga seria to była katastrofa ale jeżeli hoster siedzi na innych stronach to niestety tak bywa jeżli ktoś jest hosterem powinnien nie wchodzić na inne stronki.

Ja wnoszę o rozegranie drugiej serii od nowa na sprawiedliwych warunkach.
Jarku, kwalifikacje tez byly loteryjne, Dembele odpadl przez scinke na progu, co sie powtarza dla mnie caly konkurs powinien zostac od A DO Z rozegrany, nie sprawiedliwie  rozegrany, to nie jest fis cup tylko IO co sa na 4 lata!
Odpowiedz
#5
(02-05-2023, 14:34)jarek21cr napisał(a): Popieram Kota. Szczególnie druga seria to była katastrofa ale jeżeli hoster siedzi na innych stronach to niestety tak bywa jeżli ktoś jest hosterem powinnien nie wchodzić na inne stronki.

Ja wnoszę o rozegranie drugiej serii od nowa na sprawiedliwych warunkach.

Czemu po raz kolejny oczerniasz mnie o coś czego nie robiłem? Nie wchodziłem na inne stronki, ba ... nawet nie włączyłem arkusza bo powoduje to czasem skoki maxa co sam wiesz z innej ligi na której skaczesz i sam pisałem na sb, że jak mam hostować to tylko główny room jak siatko pytał kilka godzin przed konkursem czy zrobię drugi room ...
Widzę jest tu moda na wmawianie mi czegoś i oczernianie, dawanie % nad wyrost i zgłaszając fejka mojego zostaje to zbagatelizowane w Sapporo ... a teraz jak każdy aspekt mówił, że mam nie hostować a potem sam proponowałem zmianę to teraz wielki problem a przed konkursem nie było komu hostować a po kwali nikt nie napisał, że mu nie pasuje a czekałem kilka minut na ewentualną zmianę i czuję się traktowany na tej lidze strasznie nie fair bo zamiast podziękowań dostaje bezpodstawne oskarżenia Sad
Odpowiedz
#6
Fabregas mam screna że na dc pisałeś że na ostatni skok zapowiadają wichury.
Mam to wstawić ? Po co kłamiesz ?
Odpowiedz
#7
(02-05-2023, 14:49)jarek21cr napisał(a): Fabregas mam screna że na dc pisałeś że na ostatni skok zapowiadają wichury.
Mam to wstawić ? Po co kłamiesz ?

Wstawiaj sobie tylko nie wiem co to ma do rzeczy bo napisałem to dla żartów w czasie pierwszej serii a ty wraz z cieslokiem znowu robicie narracje, że robię coś przeciwko tobie ... zauważyłem to dawno, że jestem tutaj dymany na każdym kroku ale jak po raz kolejny jedynie z dobroci serca hostuje wam bo wasze wielcy hosterzy kładą na was lachę i mnie o to Anders poprosił i mimo, że siedziałem z 39 stopniami gorączki i na dc musiałem pisać z innego sprzętu dokończyliście konkurs a mogłem iść po kwali bez słowa bo już cieslok robił narracje, że odpadłem to się spłakałem i chciałem iść XD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości