Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czaruś na moderatora
#1
1. GG:76021908, discord
2. Doświadczenia w funkcji moderatora zbytnio nie mam. Zaglądam jak robią to inni. Chciałbym więc go nabrać, tutaj na SNH. Szybko się uczę nowych rzeczy.
3. Jestem aktywny na forum. Tak jak wspomniałem, aktywnie uczestnicząc w innych zawodach na innych ligach, widzę jak powinno się moderować. Jestem chętny do pomocy. Widzę, że czasami niektórzy moderatorzy mają problemy z prowadzeniem/organizacją konkursu, więc jestem gotów wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc im w poprawieniu jakości konkursów. Sam Anders Jacobsen na jednym konkursie wspomniał, że mam niesamowite zdolności i spytał się czy nie chciałbym zostać moderatorem. Przemyślałem tą propozycję, dlatego piszę ten wniosek.

Mam nadzieję że rozpatrzycie mój wniosek pozytywnie<3

Ściskam,
Czaruś
Triumfator konkursu Pucharu Świata:
1. Engelberg (18.12.2021) Heart
still counting!
Odpowiedz
#2
Potwierdzam, będzie dobrym modem :like:
Odpowiedz
#3
lepszego kandydata nie będzie
Odpowiedz
#4
RAZEM WYRZUĆMY SIATKA I RAZEM WPROWADZIMY LIGĘ NA SZCZYT NA KTÓRYM LIGA JEST! CZAREQ NA MODA
Odpowiedz
#5
Jeżeli aktywnością na forum jest regularne robienie fejków podczas konkursów i wystąpienie w dwóch konkursach w całym dotychczasowym sezonie, to ja już nie wiem... Ja jestem na nie, ale w końcu to wszystko zależy od pana Andersa, w tej sytuacji.
Odpowiedz
#6
(12-28-2022, 14:23)Siatko napisał(a): Jeżeli aktywnością na forum jest regularne robienie fejków podczas konkursów i wystąpienie w dwóch konkursach w całym dotychczasowym sezonie, to ja już nie wiem... Ja jestem na nie, ale w końcu to wszystko zależy od pana Andersa, w tej sytuacji.

nie masz dowodów na to że robilem fejki. to ze dyskutowalem na ten temat z innymi nie znaczy że je robilem. wiele osób rozmawiało nt. fejków na discordzie i masz problem akurat do mnie

nie potrafisz zrozumieć że ja wiem kto dokladnie fejkował i dalej prowadzisz swoje idiotyczne pomówienia na mój temat
Triumfator konkursu Pucharu Świata:
1. Engelberg (18.12.2021) Heart
still counting!
Odpowiedz
#7
Siatko robił fejki mamy dowody! i ma gowno do gadania
Odpowiedz
#8
(12-28-2022, 14:23)Siatko napisał(a): Jeżeli aktywnością na forum jest regularne robienie fejków podczas konkursów i wystąpienie w dwóch konkursach w całym dotychczasowym sezonie, to ja już nie wiem... Ja jestem na nie, ale w końcu to wszystko zależy od pana Andersa, w tej sytuacji.

"wystąpienie w dwóch konkursach w całym dotychczasowym sezonie"

w ilu? XD ja sie doliczyłem siedmiu, ale nw moze to ja mam problemy z liczeniem bo Pan Siatko sie nigdy nie myli
Triumfator konkursu Pucharu Świata:
1. Engelberg (18.12.2021) Heart
still counting!
Odpowiedz
#9
(12-28-2022, 19:28)Czareq napisał(a):
(12-28-2022, 14:23)Siatko napisał(a): Jeżeli aktywnością na forum jest regularne robienie fejków podczas konkursów i wystąpienie w dwóch konkursach w całym dotychczasowym sezonie, to ja już nie wiem... Ja jestem na nie, ale w końcu to wszystko zależy od pana Andersa, w tej sytuacji.

"wystąpienie w dwóch konkursach w całym dotychczasowym sezonie"

w ilu? XD ja sie doliczyłem siedmiu, ale nw moze to ja mam problemy z liczeniem bo Pan Siatko sie nigdy nie myli

Pan Siatko to osoba idealna, pan Monarcha Jacobsen wiedział kogo wybiera. A Mocarzowi Panu Andersowi życze miłego dnia i przyjęcia Czarqa bo od kiedy liczą sie sytuacje z innych lig, albo w ilu konkursach startujesz, do wybrania na moderatora XD

XD = Wyraża zdziwienie i zarazem śmiech. Zwrot używany wtedy, gdy coś nas śmieszy. "xd" pisane małymi literami oznacza, że coś nas tylko trochę śmieszy, "xD" oznacza, że coś jest śmieszne, zabawne, "XD", że coś jest na serio bardzo śmieszne, "XDDDDD" z kilkoma "D" oznacza, że dusimy się ze śmiechu. (Definicja dla Głowy Państwa Pana Andersa Jacobsena i jego króliczka Siatko.
Odpowiedz
#10
odświeżam
Triumfator konkursu Pucharu Świata:
1. Engelberg (18.12.2021) Heart
still counting!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości