Ankieta: unban dla matiego?
tak
nie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PETYCJA - odbanowanie matiego
#1
Witam!
W imieniu społeczności skoków proszę o odbanowanie użytkownika mati. Znam go od dłuższego czasu i wiem, że nie zrobił nic złego żeby zasłużyć na bana. To dobry człowiek prowadzący inną ligę skoków. Mati bardzo prosi o ostatnią szansę, uważam że ten wniosek uzyska poparcie innych osób.
.
L E G E N D A






Odpowiedz
#2
Znam matiego od 3 lat, bardzo dobra z niego osoba, codziennie chodzi do kościoła i spowiada się za popełnione grzechy - myślę, że warto dać mu tą ostatnią szansą. Skoro Bóg mu wybaczył, to czemu my nie możemy?
Odpowiedz
#3
Patrząc na stan psychiczny admina wiadome jest że mati dostał bana za nic. Anders Jacobsen znany z tego iż zamiast krwi ma THC "odjebał maniane". Pozdrawiam widzów a AJ niech idzie na odwyk.
Król i władca
Odpowiedz
#4
a ja uważam ze nie jest to warte fatygi
Odpowiedz
#5
(09-12-2021, 16:37)cieslok002 napisał(a): a ja uważam ze nie jest to warte fatygi

Zgadzam się z tym, za cos tego bana na pewno dostał
Odpowiedz
#6
ja kiedyś miałem konto mister11 i odkąd dołączyłem na koncie mister11 to mati nic nie zrobił bo według mnie Anders cały czas robi maniany jak nawet takiej sprawy nie było znam Matiego i nic nigdy nie zrobił odkąd ja tu skacze na snh i prosze żeby andersa żeby odbanował matiego bo według mnie to była zarąbista osoba
Odpowiedz
#7
Twoje zdanie to najmniej się liczy bo powinieneś mieć bana więc nie gadaj głupot jaki to on zajebisty bo to totalny dzieciak który udaje egzorcyste i jakiegoś księdza
Odpowiedz
#8
Ja nawet nie wiem za co on dostał tego bana
Odpowiedz
#9
Liban ja nie mówie głupot bo mati nic nie zrobił jak miałem konto mister11 za nic nie dostał bana ja proszę że by Anders go odbanował i żeby mógł skakać z nami i żeby miał dobre wyniki nie wiem jak ma ktoś kontakt np na GG,Discord itp jak ma z nim ktos kontakt i niech napisze do andersa żeby odbanował matiego kto chce żeby mati był odbanowany pisze tak kto nie chce pisze nie
Odpowiedz
#10
A wiesz za co mister11 dostał bana? Bo coś nie wydaje mi się, że miałeś to konto wcześniej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości