Ankieta: Zgadzasz się z tym?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
61.54%
8 61.54%
Nie
38.46%
5 38.46%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator
#1
Nick: Dominik "Dominos" Dominowski
Rola:moderator/helper
Powod: mamy 3 moderator a i tak pomagać wam musi Franc. Mogę być tym który go odciąży od obowiązków. Zwłaszcza że franca lubi aktualnie mniej osób. Na konkursach nie byłem aktywny jednak teraz się to zmieni. Jestem wstanie pilnować porządku czatu i shoutboxa oraz współpracowac z reszta moderacji. Mogę wnieść parę pomysłów które mogą podnieść poziom ligi. Doświadczenie mam. Jestem helperem na lidze SjH 2.0 oraz modem na skokihax. Hostowac narazie nie mogę ale mogę poszukać kogoś odpowiedniego na te pozycje dopóki nie poprawi się mój poziom internetu. Anders czytając to odrzuci to podanie bo boi się ze zbanuje franca. Mogę zapewnić ze Franca się nie tkne dopóki nie złamie regulaminu. Oprócz tego mam dobry kontakt z reszta skoczków co jest ważne a co posiada tu narazie częściowo cieslok i całkowicie maciek. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania oraz ze w przyszłości pomogę w rozwijaniu ligi.
Chłop co robi 
#2
dodam to że nigdy nie sprawiałem problemów nie licząc pingu na mśwl ale wtedy przyznałem się że to ja zawiniłem a nie że to winna kogoś innego ani nie mam %
Chłop co robi 
#3
zdania w redakcji są podzielone
#4
(01-31-2021, 14:28)Czareq napisał(a): zdania w redakcji są podzielone

narazie jest przewaga osób na tak
Chłop co robi 
#5
nie ok?
#6
(01-31-2021, 19:50)ŁadowarkaP napisał(a): nie ok?

czemu lol
Chłop co robi 
#7
Podanie zaakceptowane.
L E G E N D A






#8
zaakceptuje ktoś z obecnych modów by było juz tak oficjalnie?
Chłop co robi 
#9
Podanie zaakceptowane. Pan Dominos zostaje przyjęty na okres próbny.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości