Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
229 na moderatora po raz trzeci
#1
1. GG/inne opcje komunikacyjne kandydata: 66861456
2. Doświadczenie: Za mojej drugiej kadencji moderatora na SNH powiedzmy sobie szczerze - pracowałem najlepiej ze wszystkich. Szybko nabierałem doświadczenia moderatora. Teraz już nadaje się na prawdziwego, dobrego moderatora tej ligi. Prowadzę własną ligę i byłem wstanie pomóc na innych.
3. Uzasadnienie, motywacja do podjęcia działania: Zgłaszam się na moderatora, gdyż uważam, że jest potrzebna pomoc przy takiej frekwencji. Trzeba ogarniać 2 pokoje, a pracuje 2 moderatorów + 1 administrator. Ja zawsze mogę pomóc w statystykach, ogarnianiu konkursów. Wszystko co trzeba. Moje doświadczenie w takiej rzeczy to full, więc zyskanie takiego moderatora da duży plus dla ligi. Mam również duże plany co do SNH. Stary arkusz SNH dalej jest, należy go tylko ożywić. Planuje też zrobić nowy discord SNH, gdzie będzie można komentować konkursy itd. Wiem że wiele osób dalej mnie kojarzy taką osobę, co wyklucza rywali w generalce. No tak nie jest, nie zamierzam bezmyślnie banować skoczków. Jak nie ma za co, to nie ma co karać. Normalne osoby wiedziałyby za co zbanowałem Friza. Trudno jest przemówić do takich osób co są przeciw mnie, dlatego zamierzam ignorować takich ludzi. Teraz tylko liczę na pozytywne rozpatrzenie i do pracy!
L E G E N D A






#2
Podanie zaakceptowane


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości