Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dembele Modem??, #Powrót
#1
1.68482710
2. Moderator wielu serwerów m.in SJM, Menedzer Skoków Narciarskich,Mini RS, World SkiManager, oraz były moderator Ski-Hax, CentrumHaxballa,SkokiNarciarskie, SNH
3.Chce zostać pomocnikiem administratora, dlatego że ostatnio brakuje osób na moderatorce, można tego dostrzec szczególnie podczas konkursów na, których czasami panuje spam, lecz na pewno jedna osoba więcej mogłaby w dużym stopniu zakończyć bezużyteczne pisanie liter, słów takich jak (e?, bula) oraz wielkich przekleństw. W dużym stopniu mógłbym pomóc również przy organizowaniu przy każdym konkursie arkusza oraz mierzeniu odległości, w nagłej sytuacji także wrzucić wyniki, gdy inny moderator będzie zajęty. Po swojej ostatniej rezygnacji bardzo żałowałem swojej decyzji, i odczuwałem brak tej funkcji podczas wielu zawodów. Czuję się zmobilizowany oraz odbudowany i na pewno mogę wspomóc SNH, oczywiście wiadome jest to, że wiele osób kojarzy mnie z dramą, która dotyczyła fejkania mnie poprzez pana Donalda Trumpa w Willingen, wiem, że to było głupie i naprawdę żałuje tego czynu, to był jednorazowy wybryk i mam nadzieję, że wielu z was nie ma mi tego za złe i wybaczy. 
#2
Popieram
Sukcesy:
2 Zwycięstwa w Letniej Grand Prix

... więcej grzechów nie pamiętam
#3
On MUSI zostać modem, to jest jedna z niewielu szans na to, że to forum wstanie z kolan.
Jak najbardziej tak!
#4
Na tak. Będę miał wspaniałego pomocnika w roli moderatora.
L E G E N D A






#5
Wiadomo, że tak Big Grin Murzyn najlepszy kandydat na posadę moderatora
Król i władca
#6
#PopieramMurzina
#7
popieram mojego kuzina dajcie mu szansę.
#8
No normalnie się chłop postarał. Uzasadnienie palce lizać.
Na tak! #GŁOSOWAĆNAMURZYNA
#9
oczywiście że na tak nic tylko brać
[Obrazek: UGCeSRP.gif]
#10
Na tak! Wierzę w to, że on jest tu dla dobra tego forum, a jego incydenty z przeszłości były powiązane z różnymi wpływami innych stron oraz szantażami, lecz to ma już za sobą. Wydaje mi się też, że ze względu na to, że z forum odeszło wielu dawnych zawodników, w kadrze zarządu powinien być ktoś, kto skakał od sezonu 2016-17 lub wcześniej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości