Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MODERATOR] Raver
#1
1. Nadal mam gg z poprzedniego podania, aczkolwiek obecnie preferuję Discord: Raver#8625
2. Doświadczenie dosyć pokaźne: ponad rok rządów, współpracowałem z osobami takimi jak wojtekschiller3, Onysz Jacopse, Lacrox, Primoz Peterka. Szczególnie dobrze współpracowało mi się z tymi dwoma ostatnimi.
3. Po długiej nieobecności widzę, że na forum dzieją się rzeczy niefajne, serio niefajne. Lewactwo się rozprzestrzenia, panuje burdel, rządy to jak połączenie Unii Europejskiej z ZSRR'em z posypką z III Rzeszy. Sam administrator przejawia zafascynowanie systemami totalitarnymi, dlatego potrzebuje silnego współpracownika tak jak to było wcześniej, w komunistyczym SNH; Stalin - Onysz - współpracownik - wojtekschiller3. Teraz warto przejść na faszyzm. Hitler - Onysz, ja preferuję rolę Himmlera, ale nie pogardzę też takim Heinzem Guderianem czy Erwinem Rommel'em. Chcę naprawić ten stan rzeczy.

A poza tym sądze, że diesel i benzyna 98 powinny zostać zniszczone.

[Obrazek: q9NUaQ2.png]
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
#2
Podpisuję się pod tym wszystkimi swoimi częściami ciała. RAVER NIECH WRÓCI NA TRON!!!!!!

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#3
Ja też! #RAVERNATRON
#4
Btw świetny prezent urodzinowy. Właściwy człowiek powinien być na właściwym miejscu, nieprawdaż?

PS. Anders, co z tymi kanistrami? Miałeś mi je przywieźć.

PB: 240.0m (Vikersund 2017, Norwegia)


benzynka mmm

[Obrazek: 7gjdpne.jpg]
#5
dobry troll
#6
raver musi wrócić!
REKORD ŻYCIOWY: 248,5m (VIKERSUND HS240) (11.09.2022r.)


ROZPOCZĄŁ KARIERĘ: 1.01.2016r.
SKOŃCZYŁ KARIERĘ: ??.??.????r.

#7
dobry żart, prawie się nabrałem
dlaczego na nie
1) gimbus
2) debil
3) wysłannik kosmitów i reptilian
4) koleżka zibizjeba oraz reszty benzo-teamu
5) nie było go rok
#8
Ja podpisuje umowę na moderatora xd #RAVERTRON
L E G E N D A






#9
Wyspy, nie wiem czy to co napiłeś to poważne powody przeciw mojej kandydaturze, czy żart. Jeśli to na poważnie to chociaż byś się wysilił bardziej niż to co przedstawiłeś w punktach od 1. do 4., bo w nich sam prezentujesz swój niski poziom umiejętności do argumentowania swoich poglądów i myśli. Nawet jeżeli jest to bardziej "pół żartem pół serio" to i tak pokazem swojej kultury nie jest obrażanie osób, nawet gdy nie zgadzasz się z ich poglądami, myślami czy czynami.
[Obrazek: comment_Ecid7TTzpMLsAtMfve6gnHA7wMcXmEaW.gif]
#10
wybacz, ale wygrałem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości