Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PropS na MODERATORA
#1
1. Numer GG- 53590779.
2. Moderator na nieistniejącym już skokihaxball, oprócz tego byłem również związany z różnymi managerami, które liczyły około stu osób.
3. Od LGP zaczynam grać na poważnie w tej lidze. Myślę, że mogę sporo wyręczyć aktualną kadrę forum. Jako Moderator pracuję solidnie i wypełniam swoje obowiązki. Mógłbym spróbować poprawić frekwencję, ponieważ ostatnio jest z nią dość przeciętnie. Każdemu należy się czasem odpoczynek, dlatego mógłbym mierzyć lub zapisywać wyniki zamiast Donalda, albo kogoś innego z kadry forum. Fakt, iż moje zachowania czasem odbiegają i nie są takie, jakie być powinny. Ale gdy mam jakąś funkcję potrafię się wtedy solidnie zachowywać, tym bardziej na takim poważnym forum jak SNH. Wiem, że takie stanowisko często kosztuję wiele nerwów i odpowiedzialności, ale czuję, iż po prostu się nadaję. Warto mi zaufać i chyba to tyle. 
EDYTOWANE: Posiadam również zdolności redakcyjne, więc mógłbym ożywić gazetkę SNH.
Pozdrawiam,
PropS
[Obrazek: giphy.gif]
#2
Jakimi managerami?
Ale tak to na +
Rekord życiowy: 243.0 m. 
Planica 18.03.2018 r.

GG: 63421415 
#3
Mimo lekkiej spiny, dziękuję QSM.
(03-18-2018, 12:40)QSM napisał(a): Jakimi managerami?
Choćby WWE i Tenisa, przyznam roboty od groma, ale zabawa gwarantowana Wink
[Obrazek: giphy.gif]
#4
Fajnie napisane Wink Myślę że warto mu dać szansę
Personal Best : 239,5m (7.03.2021) Vikersund HS-240
Liczba występów/podium w PŚ : 142/25
Confused


#5
W tej chwili na nie z racji że mamy 3 moderatorow. Ale jeśli zwolni się jakieś miejsca na tej funkcji moim zdaniem jest to kandydant idealny. Swietnie się spisywał na innych forach i warto dać mu szansę , ponieważ może on jeszcze wiele dobrego wlać do naszego forum
#6
Nadchodzący cykl Letniego Grand Prix będzie idealną okazją, aby sprawdzić tę kandydaturę. Pan PropS zostaje przyjęty na funkcję moderatora na okres próbny.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości