Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zibidob - podanie na moderatora
#49
(06-09-2017, 19:03)zibidob napisał(a):
(06-09-2017, 15:27)Friz napisał(a): Dembele
1) jest czarny;
2) wygrał tyle samo konkursów, co ty;
3) ma doświadczenie XDD;
4) ma dwie gwiazdki pod nickiem, a ty jedną;
5) nie ujawnia prywatnych rozmów na GG.

ad.1
A moim ulubionym kolorem jest czarny :D 

ad.2
Czy ilość zwycięstw = większa szansa na moderatorstwo? Wątpię.

ad.3
To nie gra głównej roli. Przykład Ravera. Doświadczenia nie miał, a moda dostał szybciej niż Trump czy Wyspy. Zwłaszcza że takie "doświadczenie", na komercyjnej stronie, która jest za przeproszeniem, piątym kołem u wozu, to żadne doświadczenie.

ad.4
A co to ma do rzeczy? Ile ma Trump gwiazdek, a dostał moda? W ogóle kto je przydziela, i na jakiej zasadzie? Nie wiem.

ad.5
A przepraszam, kto zaczął? Bo na pewno nie ja. Wedle zasady "Oko za oko, ząb za ząb", musiałem też tym zaripostować, bo niby czym?


Zwłaszcza, że nie do ciebie się zwróciłem, a do użytkownika @koza. Ale dla mnie niewystarczające są te argumenty i dowody. Jakiś inny kandydat?

jak jest "piątym kołem u wozu" to po co składasz podanie , jak obgadujesz za plecami forum .
Jak widzisz nikt nie popiera twojej kandydatury przez twoje zachowanie i liczny sabotaż konkursów które hostowałeś ( w tym czasie wielokrotnie widziałem ciebie obecnego na forum ) .Ponadto obraz Andersa Jacobsena które wyszły na jaw w tym podaniu .
Ps. Nie próbuj się wypierać sabotażu , bo każdy to może potwierdzić , nie mówiąc o czasie odwiedzania forum i ss które to potwierdzą . 
Bilans podium 13 zwycięstw 7 drugich miejsc 11 trzecich miejsca bez konkursòw drużynowych .Rekord życiowy (oficjalny) 242.5 m Planica 
[Obrazek: 1LPnXqb.png]



Wiadomości w tym wątku
RE: zibidob - podanie na moderatora - BOKS - 06-10-2017, 16:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości